W dniu 17 maja 2018 na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy WORD w Lublinie odbyła się II Akademia Bezpiecznej Jazdy LKB. Organizatorem głównym wydarzenia było Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu a współorganizatorami Toyota Auto Park Lublin oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie. W wydarzeniu wzięli udział Członkowie i Przyjaciele Lubelskiego Klubu Biznesu w ilości ponad 50 osób.

Zaproszenie - Akademia Bezpiecznej Jazdy123

W trakcie Akademii uczestnicy mieli szansę przy wykorzystaniu aut marki Toyota sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą na przygotowanym specjalnie dla nas torze manewrowym, płycie poślizgowej oraz szarpaku (czyli urządzeniu destabilizującym tor jazdy samochodu). Ponadto każda z zaproszonych osób miała możliwość spotkania z ekspertem Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Panem Adamem Gorgolem oraz ekspertką Ruchu Drogowego Panią podkom. Agnieszką Łoś z KWP w Lublinie.
W trakcie wydarzenia odbył się również konkurs na najbardziej oszczędnego kierowcę. Na zakończenie wydarzenia zwycięzcom konkursu ECO-CHALLANGE zostały wręczone nagrody oraz przeprowadzona została loteria wizytówkowa z zacnymi nagrodami.


Partnerami II Akademii Bezpiecznej Jazdy LKB byli:

 

BZwbkBank Zachodni WBK - jedna z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, która świadczy usługi bankowe dla osób indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

 

EuCOEuropejskie Centrum Odszkodowań EuCO – lider rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu należnych świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Przedstawicielem firmy należącym do Lubelskiego Klubu Biznesu jest Dyrektor Regionalny EuCO Pani Bożena Maceńko.

 

PolSprayPolSpray – Firma sprzedająca, ale także wynajmująca agregaty malarskie, tynkarskie itp. Firma oferuje również farby wewnętrzne i fasadowe, artykuły BHP, a także akcesoria i części zamienne dla urządzeń do malowania natryskowego, do nakładania gładzi, szpachli i tynków oraz piany poliuretanowej.

 

Jabłoński CopyFotograf Łukasz Jabłoński - Fotografuje tam, gdzie tego potrzebujesz. Fotografia jest jego pasją ale też tradycją rodzinną pielęgnowaną od pokoleń. Łukasz fotografuje ludzi, rzeczy, obiekty czyli w zasadzie cały otaczający nas świat. W fotografii najbardziej ceni możliwość uchwycenia tego ułamka sekundy trwającego wiecznie. Inspiracją dla niego jest życie codzienne, relacje między ludźmi, zmieniająca się rzeczywistość czy nowe historie i miejsca.

 

LubApple CopyLubApple - Początki firmy sięgają 2015 roku, kiedy to pięciu największych producentów owoców z województwa lubelskiego: ZPO Stryjno-Sad, Józefów Sad Sp. z o.o., Witabo Sp. z o.o., FruVitaLand Sp. z o.o. oraz ZPO Sadpol postanowiło połączyć swoje siły. Każdy z producentów wchodzących w skład grupy wnosi swoje świeże, indywidualne spojrzenie na prowadzoną działalność, realizując jednocześnie wspólny cel firmy, jakim jest dostarczanie na rynek wysokiej jakości owoców o znakomitych walorach smakowych i odżywczych.

 

Cukiernia CopyCukiernia Staropolska - powstała 10 grudnia 1997 i prowadzi tradycyjne sposoby pieczenia połączone z nowoczesną technologią. Firma oferuje wyroby z najwyższej jakości produktów, szeroki asortyment, doskonały smak i wygląd, dostawę na miejsce, realizację zamówień telefonicznie. Wszystkie wyroby są tworzone z pasją tak, aby mogły zadowolić naszych, nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Materne CopyMaterne – firma z siedzibą w Łopatkach. Polska część francuskiej grupy Andros – europejskiego lidera rynku owocowego. W skład Androsa wchodzą fabryki utrzymujące wiodącą pozycję na rynkach: przetworów owocowych (dżemy, konfitury, soki, musy), wyrobów ciastkarskich i cukierniczych, ciast mrożonych i lodów oraz świeżych produktów mlecznych.

 

OSM CopyOkręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach - powstała 01.01.1948 r. i do dziś jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się producentów z branży mleczarskiej w regionie lubelskim. Od początku swojej OSM w Piaskach na pierwszym miejscu stawia zdrowie oraz zadowolenie swych Klientów, dlatego każdego dnia firma dba o to, aby na stołach klientów znalazły się wyłącznie tradycyjnie wytwarzane, naturalne produkty, które „smakują jak dawniej”.

 

Multikino CopyMultikino – to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu firma wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Od 2013 roku Multikino należy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Obecnie Multikino jest operatorem 32 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 258 ekranów.

 

Shooter CopyCentrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER – to firma organizująca szkolenia, kursy, treningi oraz imprezy integracyjne i eventowe zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych oraz instytucji. Zajęcia prowadzone są na strzelnicach posiadających wymagane atesty i zezwolenia. Najczęsciej jest to strzelnica w Wąwolnicy.

 

SportsPark CopySportsPark - to prawdopodobnie najfajniejsze miejsce w mieście na uprawianie sportów. Fitness, rowery, squash, siłownia, karate, sauna to wszystko i więcej znajdziesz w jednym miejscu. Na rynku od prawie 7 lat. Klub pracuje wyłącznie na profesjonalnych maszynach marki TechoGym, a jego korty do squasha marki ASB nie odbiegają od światowych standardów.

 

Wodzianka CopyHurtownia Wodzianka.pl - od lat specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych i sprawdzonych przez naszych odbiorców środków chemicznych, które każdy klient może dopasować do swoich potrzeb. Firma posiada również w swojej ofercie produkty niezbędne w gastronomii oraz środki dla utrzymania higieny. Wodzianka działa na terenie województwa lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego, mając oddziały w Lublinie i Nowym Sączu.

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ