Czyndacka-Urszula

Urszula CZYNDACKA

Mikrobit Sp. z o.o.

Jest ekonomistką po SGPiS (obecnie SGH) w Warszawie. Jest współwłaścicielem i Prezesem Zarządu Spółki MIKROBIT. W tym roku Spółka będzie obchodziła swoje 23-lecie. Pracuje w niej od początku. Po śmierci męża Jerzego - współzałożyciela, prezesa, pomysłodawcy - kontynuuje jego dzieło. Nie ukrywa, że robi to przede wszystkim ze względu na pamięć Jerzego, który stworzył i nadawał kierunek działania firmy. Choć oboje pochodzili z różnych miejsc - on z Warszawy, ona z Chełma - to w Lublinie stworzyli rodzinę, firmę, słowem tu znaleźli swoje miejsce. Spółka dziś zatrudnia 41 osób. Jest prężna i nowoczesna. Oferuje przedsiębiorstwom i jednostkom administracji publicznej kompleksowe rozwiązania IT.

Szeroki zakres funkcjonalności autorskiego oprogramowania porządkuje procesy zachodzące w organizacji, usprawnia przepływ informacji, pomaga w osiągnięciu celów biznesowych. Jednolitość i łatwość obsługi oraz wprowadzanie na bieżąco zmian daje możliwość dostosowania oprogramowania do wymagań różnych, nawet bardzo wymagających użytkowników. Oprócz systemów IT firma prowadzi outsourcing IT i wsparcie techniczne nad infrastrukturą IT Klienta; usługi internetowe: programowanie aplikacji internetowych; sprzedaż sprzętu; jest integratorem i wykonawcą instalacji nisko i wysokoprądowych. Misje gospodarcze, konferencje, targi, spotkania B2B, które odbyły się w takich krajach jak: Polska, Indie, Chiny, USA, Niemcy stają się szansą zainteresowania przedsiębiorstw zagranicznych usługami IT, które MIKROBIT jest w stanie wykonać dla firm tworzonych w Polsce.

Jakość produktów MIKROBITU potwierdzają liczne referencje, nagrody, wyróżnienia m.in. Nagroda Gospodarcza Polski Wschodniej, Wyróżnienie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Nagroda Gospodarcza Wojewody Lubelskiego, Exellence w Biznesie, Medal Lubelskiego Orła Biznesu 2008, Wojewódzki Lider Biznesu 2010, statusy partnerskie jak m.in. Certyfikowany Partner Microsoft, partner technologiczny TP S.A, Certpol, R&M. W grudniu 2011r. firma została laureatem ogólnopolskiego plebiscytu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców w kategorii Telekomunikacja, Informatyka i Elektronika oraz uzyskała Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

W 2010r. Spółka MIKROBIT wykonała wizualizację wyników wyborów Prezydenta RP na zlecenie Państwowej Komisji Wyborczej. Już piąty raz z powodzeniem realizowała odpowiedzialne zadanie wizualizacji internetowej wyborów.  Sukces zapewniają firmie przede wszystkim pracownicy o wysokich, wciąż podnoszonych kwalifikacjach, podkreśla Pani Dyrektor. Mówi, że jej zdaniem w biznesie najbardziej liczy się uczciwość oraz lojalność.

Ma dwie wspaniałe córki, rodziców, którzy są, jak mówi, cudownym wsparciem na życiowych zakrętach. Kiedyś razem z mężem bardzo dużo podróżowali po świecie. Teraz, gdy akurat nie wyjeżdża, dużo czyta. Fascynują ją szczególnie biografie, pamiętniki i okres dwudziestolecia międzywojennego. Każdą wolną chwilę mogłaby spędzić w Rzymie bądź w Kazimierzu nad Wisłą, który nieustannie ją zachwyca.

Przejdź do listy klubowiczów

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ