URBAN-Jaroslaw

Jarosław URBAN

Telkam s.c.

Urodził się 5.11.1957 r. w Lublinie. Po Technikum Geodezyjno-Drogowym ukończył stacjonarne studia na Wydziale Budownictwa Politechniki Lubelskiej. Razem z kolegami na początku lat 80-tych zakładał Niezależny Związek Studentów na Politechnice Lubelskiej. Podczas studiów przez okres trzech lat był Prezesem Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Lubelskiej, zasiadał również w Zarządzie AZS w Warszawie.

Biznesmen. Profesjonalista. Potrafi wykorzystać szanse pojawiające się w otoczeniu i przekształcić je w sukces. Właściciel i współwłaściciel 7 firm: Telkam, PHU Urban, W9 Investment, Urban i Wspólnicy Nieruchomości, Studio 3 Development, Auto Sport Urban, Jarosław Urban - zajmujących się min. budownictwem i obrotem nieruchomościami, handlem, wykonawstwem, projektowaniem.

 

Do otworzenia działalności zmotywował go fakt, że w przedsiębiorstwie, w którym pracował, obcięto mu wynagrodzenie z prowizji od robót budowlanych, ponieważ zarobił więcej od Prezesa. Pierwsze pieniądze przeznaczył na inwestowanie w środki transportu i nieruchomości. Gdy urodziło mu się dziecko, zauważył braki w zaopatrzeniu w artykuły dla dzieci i niemowląt. Otworzył więc pierwszy prywatny sklep w Lublinie „Kaczorek”. Z zagranicy sprowadzał trudno dostępne wówczas wózki, ubranka, pieluszki. Biznes się rozkręcał, więc założył pierwszą dziecięcą hurtownię. To pozwalało na dostatnie życie, a nawet niewielkie inwestycje, bo w przeciwieństwie do branży budowlanej, hurtownia dawała przychody codziennie, a nie w długich okresach rozliczeniowych. Wraz z bratem otworzył sieć sklepów spożywczych „U Urbana”. Zamknął je w momencie, gdy w mieście zaczęły powstawać wielkie markety. Wtedy skoncentrował się na rynku nieruchomości. Kupował udziały lub całe budynki w centrum Lublina, ale także w innych miastach w Polsce. Zarabiał na budowaniu, remontowaniu i wyposażaniu budynków. Jest dumny z wielu poczynionych inwestycji. Zbudował apartamentowiec przy ul. Cichej 10, nowoczesną Galerię Parada przy Nałęczowskiej i biurowiec Wojciechowska 9A i 9C – 11 tys. mkw. Planuje budowę osiedla 38 domów jednorodzinnych z basenami. Jeśli tylko dostanie pozwolenie, na Starym Mieście powstanie pierwszy apartamentowiec z podziemnymi parkingami.

 

Mówi, że w najważniejsza w biznesie jest uczciwość, dlatego starannie dobiera wspólników w interesach. Ma wiele propozycji współpracy, ale nie z każdym jest mu po drodze. Jest pracoholikiem, praca daje mu radość i satysfakcję.

 

Ma wsparcie w rodzinie. Córka Magda, studentka prawa na UMCS, ma przejąć obsługę prawną firm, a syn Maciej - absolwent Politechniki Lubelskiej, po zrobieniu uprawnień budowlanych zajmie się zarządzaniem, budowaniem i remontowaniem firmowych nieruchomości. Żona Bożena - ekonomistka - zarządza swoimi nieruchomościami.

 

W wolnym czasie chętnie podróżuje i uprawia sport. W wakacje razem z rodziną i przyjaciółmi żegluje jachtem na Mazurach, w Grecji lub Chorwacji. Pływają też własnym jachtem motorowym lub skuterem wodnym, a także na nartach wodnych. Uprawia windsurfing i kitesurfing. Jest zapalonym harleyowcem. Zimą zaś jeździ na snowboardzie i jest instruktorem narciarstwa. Na co dzień też dba o kondycję grając w tenisa i ćwicząc na siłowni.

Przejdź do listy klubowiczów

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ