karta_small

Karta Członkowska jest kartą potwierdzającą członkostwo,

a także kartą rabatową, na podstawie której Członkowie Klubu

będą mogli korzystać ze zniżek przy zakupie produktów i usług

oferowanych przez następujące firmy:

 

stella

Rabat w wysokości 10% na wszystkie produkty w sklepie internetowym www.sklep.stella.com.pl W celu otrzymania rabatu przed zakupem prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Logo-FACTOR

Biuro Nieruchomości FACTOR, ul. Królewska 6, Lublin - rabat w wysokości 25% na swoje usługi z tytułu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż, kupno, najem i wynajem nieruchomości) liczonego od obowiązującego wg cennika stawek prowizyjnych w BN FACTOR.

zagielmed

CRH Żagiel Med. ul. Tetmajera 21 oraz ul. Zana 32a, Lublin, rabat w wysokości: 10% zniżki na usługi laboratoryjne, 10% zniżki na badanie rentgenowskie, 10% na badanie rezonansu magnetycznego, bezpłatny przegląd stomatologiczny.

fcrl

Fundacja Centrum Rozwoju Lokalnego, ul. Unicka 4, Lublin – rabat w wysokości 20%na usługi doradcze, szkoleniowe i konsultingowe.

alt

Hotel Alter,***** ul. Grodzka 30, 20-112 Lublin - rabat w wysokości 10 % na wszystkie usługi restauracyjne, hotelarskie i SPA.

alt

Hotel Europa S.A., ul. Krak. Przedmieście 29, Lublin – rabat w wysokości 10%na usługi noclegowe, gastronomiczne i konferencyjne.

logoIBB-1

Hotel i Restauracja Campanile, ul. Lubomelska 14-16 w Lublinie – rabat w wysokości 10%na usługi noclegowe, gastronomiczne i konferencje.

logoIBB-2

Lublin Grand Hotel Management Sp. z o. o. (IBB Grand Hotel Lublinianka), Krak. Przedmieście 56, Lublin – rabat w wysokości 10%na usługi / produkty: noclegowe, gastronomiczne i konferencje.

intemporis

In Temporis Polska Sp. z o. o. – Agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Lublinie, ul. 1 Maja 16 A – wysokość rabatu indywidualnie dopasowana do profilu i zamówienia firmy będącej członkiem LKB. Rabat udzielany jest na wszystkie usługi agencji: rekrutacje stałe, outsourcing, praca tymczasowa, leasing pracowniczy, szkolenie – również językowe (w przypadku zebrania grupy). Rabat obowiązuje na terenie całego kraju.

zamojska

Knowledge Innovation Center Sp. z o.o., ul. Szczebrzeska 21, Zamość - rabat w wysokości 20% na reklamę, ogłoszenia, informacje w Gazecie Zamojskiej oraz na Portaluwww.zamojska.com, 20% na szkolenia z zakresu zarządzania, marketingu, informatyki oraz prawa fiskalnego.

korn sj logo

KORN s.c. ul. T. Zana 19, Lublin – rabat w wysokości 10% na biżuterię oraz zegarki.

 alt

Krystian P.P.H., ul. Nowy Świat 42, Lublin,  udziela rabatu 10% na usługi cięcia laserem.

alt

Krystian Sp. z o.o., ul. Nowy Świat 42, Lublin, udziela rabatu 10% na wszystkie oprawy oświetleniowe SlimLED w sklepie internetowym www.slimled.pl. W celu otrzymania rabatu prosimy o kontakt telefoniczny 605080016 lub mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

proxim

Proxim Sp. z o.o., ul. Lucyny Herc 52, Lublin - rabat w wysokości 10% na produkty marki Benjamin Moore, oraz 20% na produkty marki OIKOS.

cewar

P.U.H. CEWAR, ul. Pancerniaków 1B, Lublin - rabat w wysokości 10% na swoje usługi i produkty.

sportspark SPORTSpark, ul. Boh. Monte Cassino 53a, Lublin – rabat w wysokości 20% siłownia, 10% squash, 5 % fitness, 5% indor cycling przy zakupie karnetu miesięcznego. W przypadku zakupu karnetów grupowych dla firm prowadzimy indywidualne negocjacje.
alt TIMELINESS SERVICE,  ul. Lubelska 52, Chełm – rabat w wysokości 15% na swoje usługi: tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne, w tym tłumaczenia raportów finansowych, folderów reklamowych, instrukcji obsługi i stron internetowych oraz reklamę wizerunkową firmy i przesyłki kurierskie.

alt
Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości Marek Roszczewski, ul.Karpacka 29, Lublin - rabat w wysokości 10-15% na wyceny nieruchomości, w zależności od ich położenia, rodzaju i stanu oraz celu wyceny.
 

"CORAL-TOUR" Biuro usług turystycznych Dariusz Mróz, ul. Okopowa 12, Lublin - rabat w wysokości 10% na wycieczki grupowe Polska i Europa oraz 30% rabatu na wynajem sprzętu sportowo- rekreacyjnego.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Anety Bernat, ul. Chemiczna 11G, 20-329 Lublin - rabat w wysokości 10 % na swoje usługi/produkty, na czynności jednorazowe oraz oferowane przez kancelarię pakiety, w zakresie: obsługi windykacji należności na etapie przedsądowym oraz sądowym, porad prawnych, sporządzania opinii prawnych, weryfikacji i tworzenia dokumentów wewnętrznych firmy, tworzenia i opiniowania umów.


Lista przedsiębiorstw dających rabaty na swe produkty lub usługi jest stale otwarta. Serdecznie zapraszamy pozostałych Klubowiczów do udziału w tym przedsięwzięciu. Dołączenie do wyżej wymienionych firm jest nieodpłatne, a wiąże się z możliwością zamieszczenia swojej reklamy, pełnej oferty firmowej na stronach internetowych LKB. Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron www.lkb.lublin.pl, w celu zapoznania się z pełną ofertą wymienionych firm.

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g

Bez tytułu

 

 

 

egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  

Bez tytułu

telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      

Bez tytułu

mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski

Bez tytułu

fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze

Bez tytułu

bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare

Bez tytułu

ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 

Bez tytułu

  FRL_grey          pekao k      

Bez tytułu

Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    

Bez tytułu

  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 

Bez tytułu

    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g

Bez tytułu

energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray

Bez tytułu

vena1 Rsz geomax1 grand1  

Bez tytułu

bps-logo-gray
 
 

Bez tytułu

  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

Bez tytułu


 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor

Bez tytułu

Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray

Bez tytułu

mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1

Bez tytułu

proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

Bez tytułu

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra

Bez tytułu

cewar1 Wepa logo 2 wepa 

Bez tytułu

transip-gray instad-gray mon  luvi-gray

Bez tytułu

    AE LOGO 

Bez tytułu

logo-telkam PBF logo-krystian-gray

Bez tytułu

lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1

Bez tytułu

tw extra macrlogic sa millennium_gray  

Bez tytułu

EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy

Bez tytułu

ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1

Bez tytułu

korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   

Bez tytułu

 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ

Bez tytułu

      cukiernia-staropolska g     

Bez tytułu

fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g

Bez tytułu

kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy

Bez tytułu

lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 

Bez tytułu

perla g porta g roltex g  logo 1  

Bez tytułu

  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ

Bez tytułu