dsc_1847LKBLudzie Kreują Biznes - na spotkaniu 30 września w Restauracji Grodzka 15 zaprezentowaliśmy nasz nowy wizerunek. Nie chcemy tym samym wprowadzać rewolucji. W dalszym ciągu pragniemy kontynuować naszą dotychczasową działalność i pozostawać wiernymi tradycjom klubowym. Nowy system identyfikacji, ma być instrumentem wsparcia dla nowych inicjatyw LKB.

Po wstępnym słowie przedstawiciela Senatu LKB prof. Józefa Kuczmaszewskiego, Pani Prezes Agnieszki Gąsior – Mazur, nastąpiło uroczyste odsłonięcie nowego logo Lubelskiego Klubu Biznesu w otoczeniu gromkich braw obecnych na sali.

Następnie głos zabrali prezesi firm, które przy współpracy z nami tworzyły nowy system identyfikacji m.in. logo, stronę WWW oraz formy komunikacji marketingowej.

Pan Andrzej Jachim z Agencji Reklamowej Vena Art mówił o długim procesie jaki został przez jego firmę wykonany do momentu odsłonięcia nowego logo.

Prezes Daniel Miłaczewski z Mikrobitu Sp. z o.o.,  przybliżył nam kwestie techniczne funkcjonalności systemu, który pozwala zarządzać pracownikom biura stroną internetową na bieżąco, natomiast pan Tomasz Kuryło z Enzo powiedział jakimi przesłankami kierowała się jego firma, tworząc graficzny projekt nowej strony internetowej Stowarzyszenia LKB.

Dla poparcia tych zmian pracownicy biura LKB, Magdalena Jocek i Michał Smaga, przybliżyli listę działań, jakie Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu wprowadzi dla wsparcia nowego systemu identyfikacji.

Po oficjalnej części uczestnicy spotkania udali się na uroczysty bankiet, na którym szeroko komentowano zmiany wizerunkowe.

 

Nowe działania Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu:

 

  1. Na nowej stronie internetowej znajdziecie Państwo giełdę kooperacyjną z informacjami o usługach i produktach naszych klubowiczów, sylwetki przedsiębiorców. Dzięki kanałom RSS informacje o aktualnościach klubowych trafią bezpośrednio do mediów.
  1. Już wkrótce zaprosimy Państwa na nowatorskie spotkania cykliczne, których nieformalny charakter będzie sprzyjał tworzeniu klubowej atmosfery, nawiązywaniu kontaktów oraz robieniu biznesu.
  1. Zapewnimy Państwu również sportowy charakter integracji, przy okazji nowych imprez Klubowych, takich jak- pierwszy turniej tenisowy LKB Open, który odbędzie się już w październiku. W przyszłości planujemy również organizacje innych spotkań połączonych z rekreacją jak np.: turniej golfowy czy spływy kajakowe.
  1. Zachęcimy Państwa do zacieśniania współpracy w ramach działających w klubie grup branżowych. Doskonałym przykładem takiej współpracy jest grupa infomedialna, która wspólnie pracowała nad naszym nowym wizerunkiem. Od lat w Klubie funkcjonują grupy budowlana i agrobiznesu. Od niedawna współpracować zaczęła grupa motoryzacyjna, w najbliższym czasie planujemy wyodrębnienie grupy restauracyjno- hotelarskiej.
  1. Wszystkie oferty w ramach programu Wspólne zakupy zebraliśmy w folder, którego nowa atrakcyjna forma ma zachęcić do wprowadzania oszczędności w firmach. Jeszcze w tym roku Wspólne Zakupy poszerzymy min. o ofertę na zakup materiałów biurowych.
  1. Rozwiniemy nasze działania w ramach usług doradczych z zakresu obsługi prawnej, rachunkowej oraz bezpieczeństwa informatycznego. Już niedługo otrzymacie państwo informacje o naszych nowatorskich produktach.
  1. Rozpoczęliśmy usprawnianie systemu rabatowego. Liczymy na to, że już wkrótce w siedzibach i oddziałach firm członkowskich, pojawią się naklejki z naszym nowym logo. Będzie to oznaczało, że w tych miejscach, używając nowej złotej karty LKB, otrzymacie Państwo specjalne rabaty na produkty i usługi.
  1. W grudniu tego roku, planujemy przekazanie Państwu naszego nowe go wydawnictwa: „ Kto jest kim w Lubelskim Klubie Biznesu?”, zawierającego biogramy klubowiczów. Ma ono na celu zwiększenie identyfikacji pomiędzy członkami LKB.
  1. Chcemy kontynuować i poszerzać działania charytatywne i społeczne Klubu. Już w tym roku, zauważyliście Państwo naszą wzmożoną aktywność. Informacje o tym, powinny inspirować innych do aktywnego włączania się w szlachetne inicjatywy.
  1. W tym roku zaskoczymy Państwa nowym Magazynem LKB 2010, podsumowującym dziesięć lat naszej działalności.

 

 

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ