czaban_band_webCzaban Band, Członek LKB, jako jedyny zespół mógł zaprezentować swoje umiejętności podczas 42 Balu Polskiego który odbył się 26 stycznia 2013 w Londynie w Lancaster London Hotel. Bal Polski, jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem kulturalno – towarzyskim, integrującym środowisko polskie w Wielkiej Brytanii. Wspaniała zabawa i szlachetne cele dobroczynne sprawiają, bal swoją obecnością uświetniają najznakomitsi goście min. Ambasador Wielkiej Brytanii, władze Londynu. Bal jest imprezą dobroczynną. Zyski z niej służą zasileniu kont przeróżnych fundacji. W tym roku pieniądze zostały przeznaczone na pomoc dla hospicjów dziecięcych w Polsce, wspieranych przez The Alina Foundation. Pieniądze pochodzą ze sprzedaży biletów na bal ale także i z licytacji przedmiotów podarowanych przez darczyńców.

 

 

Regularnie występując z największymi gwiazdami polskiej estrady, otwierali drugą edycję popularnego programu telewizyjnego Złote Tarasy (TVN), a ich autorski utwór „Kiedy stanie czas” przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu list radiowych. To tylko kilka z wielu sukcesów firmy z Lubelskiego Klubu Biznesu, a mowa tutaj o Lubelskiej Agencji Artystycznej CZABAN BAND której właścicielem i założycielem jest Artur Czaban.

 

Muzyczne osiągnięcia zarówno całego zespołu Czaban Band, jak również indywidualne sukcesy odniesione przez członków można by długo wymieniać, ale nie one były głównym powodem, dla którego zostali zaproszeni do Londynu aby uświetnić swoim występem 42. Bal Polski. Marlena Anderson z Komitetu Organizacyjnego, niemal jak legendarny Jazon wyprawiający się po złote runo, ruszyła w poszukiwaniu zespołu, który spełni wysokie wymagania balowych gości. Przesłuchała kilkanaście zespołów, zarówno w Anglii jak i w Polsce, lecz zadanie znalezienia odpowiedniej grupy zaczynało przypominać “Mission Impossible” ( bez Toma Cruisa), zanim udało się jej natrafić na Czaban Band, który zachwycił ją “od pierwszego taktu”. Jest to grupa o niesamowicie szerokich możliwościach repertuarowych, potrafiąca się prawdziwie wczuć w atmosferę na sali i spontanicznie „wkomponować” w ten nastrój, bo przecież wybór odpowiedniej muzyki, trafiającej do gustu Gości jest niebagatelną umiejętnością. Nie ma wątpliwości, że Orkiestra jest duszą i sercem każdej imprezy tanecznej. Podczas balu zespół stanął na wysokości zadania. Bawiący się goście usłyszeli nie tylko tradycyjne Polskie utwory takie jak chociażby Polonez otwierający bal ale również standardy jazzowe, muzykę rozrywkową itp. Przez cały czas trwania balu parkiet był rozgrzany do czerwoności dzięki czemu uczestnicy imprezy na długo pozostawią ja w swej pamięci. O sukcesie Balu jak i zespołu Czaban Band można było przeczytać, usłyszeć w lokalnych oraz ogólnokrajowych mediach ukazujących się w Wielkiej Brytanii.

 

Zespół, założony przez Artura Czabana, istnieje w formie agencji muzycznej od roku 2004 i jest znany i popularny w całej Polsce, jako zespół „coverowy”, współpracujący z wybitnymi artystami i zespołami krajowymi i zagranicznymi. Mają na swoim koncie liczne koncerty i występy na imprezach firmowych. Wielokrotnie rozgrzewali również publiczność w całej Polsce przed największymi gwiazdami estrady takimi jak Maryla Rodowicz, Kombi, czy Lady Punk, Budka Suflera, Urszula, Patrycja Markowska, Bajm. Czaban Band to nie tylko zespoły muzyczne ale również impresariat gwiazd, kompleksowa technika estradowa, sceny, dźwięk, światło. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera oraz do obejrzenia krótkiego fragmentu video z wyżej wspomnianego 42 Balu Polskiego.

 

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ