LKB_news Lubelski Klub Biznesu podejmuje szereg działań mających na celu poprawę warunków funkcjonowania firm zrzeszonych w LKB oraz stymulowania ich rozwoju. W tych działaniach korzystamy również z doświadczeń członków naszego stowarzyszenia

 

Cenną inicjatywę podjęła Lubelska Szkoła Biznesu (LBS) – członek naszego stowarzyszenia, która oferuje unikalne studia Master of Business Administration (MBA). Dzięki wieloletniej współpracy LBS z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie (ALK) w Lublinie będzie realizowany jeden z najnowocześniejszych programów MBA , a mianowicie MBA dla Finansistów. Zachęcamy do uczestnictwa w tym programie, z przekonaniem, iż studia te dostarczą unikalnej wiedzy bardzo potrzebniej w obecnych, burzliwych czasach. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z ALK oraz specjaliści z LBS. Informacje szczegółowe można znaleźć na stronie www.lbs.pl w zakładce studia MBA. Dla uczestników programu MBA - osób pracujących w przedsiębiorstwach, będących członkami LKB udzielany jest rabat w wysokości 5% czesnego. Początek zajęć zaplanowany jest na I kwartał 2013 roku (po skompletowaniu grupy); absolwenci studiów MBA w Lublinie otrzymają dyplom Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, która została uznana w niezależnych rankingach za jedną z najlepszych uczelni biznesowych na świecie. Uważamy, że w trudnych czasach wiedza na najwyższym poziomie złagodzi zjawiska kryzysowe w przedsiębiorstwach i pozwoli szukać nowych możliwości przetrwania i rozwoju.

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ