15 marca 2023 – Śniadanie Inwestycyjne – ,,Porozmawiajmy o finansach, przywództwie oraz neutralizowaniu skutków inflacji!”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Śniadaniu Inwestycyjnym, które odbędzie się w dniu 15 marca 2023 roku w godzinach 9:00-12:00 w Hotelu Focus, znajdującym się przy Al. Warszawskich 109 w Lublinie.

 

W pierwszej części przedsięwzięcia wystąpi Dyrektor Zespołu Klientów Prestiżowych w Skarbiec TFI S. A. – Maciej Jankowski. Tematem wystąpienia będzie ,,Sytuacja polskich przedsiębiorców w dobie podwyższonej inflacji i spowolnienia gospodarczego. Zagrożenia i szanse”. Firma Skarbiec TFI S. A. to jedno z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce, to ponad 25 lat historii wspartej ponadprzeciętnymi i powtarzalnymi wynikami inwestycyjnymi, to firma wielokrotnie wskazywana, jako najlepsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Obecnie zarządza 35 funduszami i subfunduszami skierowanymi do szerokiego grona inwestorów, 7 funduszami dedykowanymi, oraz oferuje usługi z obszaru asset management, w których łącznie zgromadzono aktywa o wartości ponad 5 miliardów złotych. Filozofia inwestycyjna Towarzystwa zakłada aktywne i zdyscyplinowane zarządzanie portfelami inwestycyjnymi funduszy według ściśle określonych reguł. Jako jedni z nielicznych uczestników polskiego rynku, bezpośrednio i aktywnie działa na giełdach zagranicznych.

 

Podczas drugiej części wydarzenia wystąpi Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie Agencji Rozwoju Przemysłu S. A. – Beata Janczak. Podczas prezentacji zostanie przedstawiony temat: ,,Rozwijaj swoją firmę w oparciu o instrumenty finansowe przygotowane przez ARP S. A.”. Firma ARP S. A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100-procentowym udziałem Skarbu Państwa. Wspierając przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, a także w realizacji procesów restrukturyzacji, odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiej gospodarki. Szeroki wachlarz instrumentów wsparcia obejmuje zarówno produkty finansowe, jak i pomoc w realizacji przedsięwzięć, m. in. poprzez udostępnianie terenów inwestycyjnych i obiektów produkcyjnych w ramach zarządzanych przez ARP Specjalnych Stref Ekonomicznych.

 

W trzeciej części spotkania Prezes Zarządu Business Masters Sp. z o. o. – Grzegorz Gruza  opowie o roli przywództwa. Tematem wystąpienia będzie ,,Wszystko rośnie lub upada za sprawą przywództwa. Jak słowa John’a Maxwell’a mają się do obecnej sytuacji rynkowej?”. Firma Business Masters Sp. z o. o. skutecznie wspiera w rozwoju mikrofirmy, firmy małe oraz średnie w taki sposób, aby stały się duże. Pomaga liderom biznesu przechodzić przez 4 kolejne stopnie samodzielności organizacji. Pomaganie traktują nie tylko jako pracę, ale także jako pasję.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie!

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres lkb@lkb.lublin.pl oraz pod nr telefonu 500 102 605 do 14 marca 2023 roku.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *