Druga edycja Akademii HR: ,,Effective Human Resource Management – zarządzanie zasobami ludzkimi w sytuacjach kryzysowych i w czasach chaosu” – Piotr Tytoń


Ostatnie lata to czas szczególnie trudny dla biznesu. Przez wielu nazywany wielkim kryzysem, którego nikt się nie spodziewał, i na który raczej nikt nie był gotowy, ale stało się. Najpierw pandemia, potem wojna na Ukrainie, a teraz jeszcze szalejąca inflacja. Jak w takim świecie chaosu, kryzysu oraz ciągłego niepewnego jutra efektywnie zarządzać sobą, zespołem  oraz jak pomóc swojej firmie? Czy to w ogóle możliwe? 

Chcesz dowiedzieć się:

A} Jak zarządzać sobą oraz zespołem w sytuacji kryzysowej?

B} Jak skutecznie przeprowadzić proces zmiany?

C} Jak zarządzać emocjami w chaosie oraz ciągłej zmianie?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź już 24 listopada podczas drugiej edycji Akademii HR! Szkolenie odbędzie się w godzinach 

14:00 – 18:00 w Hotelu Focus, ul. Aleja Krasicka 80 w Lublinie.

Wystąpienie szkoleniowe odbędzie się w formie warsztatowej podczas której uczestnicy wspólnie z prowadzącym przejdą proces rozwojowy dotyczący obszaru  efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w swoich firmach w tych trudnych czasach. 

Po więcej informacji zapraszamy na adres e-mail lkb@lkb.lublin.pl lub pod numer telefonu 500-102-605.

Tematyka human resources management jest wciąż aktualna zwłaszcza w tych niepewnych, turbulencyjnych czasach pełnych nowych wyzwań stojących przed menedżerami różnego szczebla. Zmieniające się potrzeby pracowników, metody i formy pracy, powstają zespoły rozproszone pracujące on-line, obniża się ich odporność na stres i konflikty, a na rynek wchodzi nowe pokolenie z nowymi preferencjami w zakresnie kultury organizacyjnej.

Wymaga to od nas dostosowania i wprowadzenia zmian w zakresie zarządzania, w tym, zarządzania zespołami, jeżeli chcemy zatrzymać najlepszych pracowników i rozwijać nasze przedsiębiorstwa, instytucje. Stale aktualne jest twierdzenie ,,firma to ludzie. Dbając o Ludzi, dbamy o nasze firmy”. Na to mamy wpływ!

W czasie pandemii dużym sukcesem okazała się Akademia HR jako cykl warsztatów nastawionych na praktykę biznesu. Przed Wami kolejna propozycja w tym obszarze dostosowana do potrzeb rynkowych zgłaszanych przez działy HR. Jesteśmy przekonani o ważności kadr HR, które wspierają samych pracowników, ale także prezesów oraz osoby zarządzające. Rozpoczynamy warsztaty rozwojowe w ramach Akademii HR, które poprowadzi sześciu wybitnych trenerów. Spotkania będą odbywać się w formule hybrydowej zarówno stacjonarnej, jak i on-line. Poniżej przedstawiamy trenerów, którzy poprowadzą dla Was warsztaty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Power by SEO BoosterPlaneta BeeBeeRelaxWebsite and Brand Building Agency