Akademia Eksportu LKB E-Eksport i jego wykorzystanie w rozwoju firmy

Tematem kolejnego spotkania w ramach Akademii Eksportu LKB, które poprowadzi Justyna Skorupska, będzie e-eksport i jego wykorzystanie w rozwoju firmy.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 25 maja 2022, w godzinach 13:00-16:00, w Hotelu Wieniawskim przy ul. Sądowej 6 w Lublinie.

 
Zapisy:
500 102 605,
lkb@lkb.lublin.pl
 

Justyna Skorupska

Ekspert rynku e-commerce. Członek Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, której była współzałożycielką. W latach 2016-2018 Członek Rady ds. Cyfryzacji. W 2016 nominowana przez branżę na „Osobowość polskiej gospodarki cyfrowej”.  Autorka popularnej książki “E-commerce. Strategia-Zarządzanie-Finanse”.

Już ponad 20 lat działa na rynku IT oraz e-commerce, jako doradca, mentor oraz manager. Zaangażowana w realizację projektów transformacji cyfrowej w polskich firmach. Pracowała w największych firmach i korporacjach z branży IT/Online, w których rozwijała swą karierę poprzez wszystkie szczeble zarządzania. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu własnej firmy, a także w pracy w konsultingu doskonale zna i rozumie potrzeby biznesowe przedsiębiorstw, zarówno tych z sektora sprzedaży B2C jak i B2B. Skutecznie łączy wiedzę IT z doświadczeniem biznesowym. Dzieli się także swoją wiedzą – prowadzi zajęcia z handlu internetowego w Akademii Leona Koźmińskiego i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz z zarządzania projektami w Collegium Civitas.