Akademia HR

Po sukcesie pierwszej edycji Akademii HR, ruszamy z drugą edycją!

Akademia HR to program skierowany do osób zarządzających w firmie, ale także pracowników działów HR, kadr i każdego, kto zarządza zespołem. 

Tematyka warsztatów jest dostosowana do aktualnych potrzeb i wyzwań naszych czasów. Prowadzone są one przez trenerów biznesu, eksportów zarządzania zasobami i stosowanych rozwiązań w szeroko pojętym obszarze HR przez samych uczestników.

W związku z licznymi pytaniami przedstawiamy terminy spotkań Akademii HR przedstawiamy daty wszystkich warsztatów.

 

24.11.2022 r. – Piotr Tytoń ,,Effective Human Resource Management – zarządzanie zasobami ludzkimi w sytuacjach kryzysowych i w czasach chaosu”

08.12.2022 r. – Magdalena Łopatyńska ,,Konflikt, jako przyczyna i skutek utraty bezpieczeństwa, czyli mosty zamiast murów”

12.01.2023 r. – Artur Mazurek ,,Efektywne wywieranie wpływu, czyli jak osiągnąć zamierzone cele i utrzymać dobre relacje”

02.02.2023 r. – Agnieszka Jakubczyk-Latała ,,Budowanie zespołów pracowniczych i praca zespołowa – jak różnorodność wpływa na rozwój pracowników i przyczynia się do sukcesu organizacji”

23.02.2023 r. – Seweryn Szwarocki ,,Przebudzona kariera, czyli jak wydobyć potencjał z pracownika”

16.03.2023 r. – dr Małgorzata Torój ,,Coaching i mentoring jako podstawowe narzędzia rozwoju menedźerów i talentów organizacji”

 

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://forms.gle/MB3jU5fmxBi9wuzt5

 

Nie zwlekaj, skorzystaj z możliwości rozwoju, jaką stwarzamy! Rozwijaj siebie i swoją firmę z nami!

 

Czekamy na Ciebie!

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu na adres lkb@lkb.lublin.pl oraz pod numerem telefonu 500-102-605.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: