PRECIUK-Iwona

Iwona PRĘCIUK

Europejskie Centrum Kształcenia „Eureka” Sp. z o. o.

Osoba niezwykle kreatywna. Intelektualistka o przekornej naturze. Doskonały organizator. Kobieta bezustannie poszukująca nowych wyzwań. Człowiek wielu pasji. Rozmowa z nią jest odkrywaniem całkowicie nowych lądów. Rodowita Lublinianka. Ukończyła studia z zakresu filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyła wiele szkoleń i uzyskała szereg międzynarodowych certyfikatów z dziedziny zarządzania HR, rozwoju osobowego i coachingu. Uzupełnia wiedzę na studiach podyplomowych w Oxford School of Business. Jest członkiem i współpracuje z szacowną organizacją The Chartered Institute of Personnel and Development w Londynie, największym europejskim instytutem zajmującym się zarządzaniem i rozwojem.

 

Działalność zawodową rozpoczynała jako specjalistka do spraw marketingu w spółce „Eldorado”, która następnie przekształciła się w holding „Emperia”. Potem kierowała zespołem ds. marketingu w Lubelskich Zakładach Spirytusowych „Polmos”. Było to w okresie, kiedy m.in. Marek Kondrat włączył się w promocję wódki „Ideal”. Następnie zatrudniła się w firmie „Resta S.A”, która zajmowała się produkcją konfekcji papierniczej. Pełniła tam funkcję dyrektora handlowego i zarządzającego. W 2000 roku postanowiła rozpocząć własną działalność gospodarczą. Bezpośrednim impulsem do zajęcia się biznesem była z jednej strony rodzinna tradycja, z drugiej zaś zdobyte doświadczenie zawodowe. Działalność na własny rachunek daje jej poczucie, iż dużo zależy od niej samej, stwarza także możliwość kształtowania siebie i otoczenia. Za najważniejsze cechy biznesmena uważa odwagę, umiejętność podejmowania ryzyka, cierpliwość, zdolność przewidywania oraz elastyczność. Wysoce ceni sobie zwłaszcza umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Przykłada dużą wagę do etycznej strony prowadzenia interesów. Pochodzi, jak mówi, ze starej szkoły biznesowej, według przykazań której słowo kupieckie miało większą wartość niż doraźny materialny zysk. Za ogromnie ważne uważa zachowywanie godności w każdej sytuacji życiowej. Nie wolno nigdy tracić twarzy, podkreśla. Uczciwość i solidność to klucze do powodzenia oraz gwarancja pozyskiwania ludzkiej życzliwości.

 

Od początku marzyła o założeniu firmy szkoleniowej. Pracę w charakterze trenera i coacha uważa za pewien rodzaj misji. Odczuwa wielką satysfakcję, stając naprzeciw grupy słuchaczy, którym pomaga odkrywać ukryte dotąd przed ich zdolnością percepcyjną horyzonty. Jest zwolenniczką aktywnego kreowania rzeczywistości. Świat oczekuje od nas czynnego wkładu w proces własnej ewolucji.

 

Iwona Pręciuk wierzy w siłę sprawczą jednostki. W pracy zawodowej pasjonuje ją odmienność losów klientów, których wspiera na drodze znajdowania najlepszych rozwiązań trapiących ich problemów. Każdy przypadek stanowi nową inspirację i nowe wyzwanie. Dobrze czuje się w roli moderatora ludzkich i firmowych zawirowań.

 

Interesuje się malarstwem i czynnie uprawia grafikę. Kreację artystyczną zamierza uczynić swoim głównym zajęciem, gdy – w odległej przyszłości - przejdzie już na emeryturę. Jest zafascynowana medycyną alternatywną. Posiada głęboką wiedzę z tego zakresu i stale ją uzupełnia. Jej prawdziwą pasją są dwaj synowie.

Przejdź do listy klubowiczów

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ